ÚVOD PROGRAM UMĚLCI WORKSHOPY MÍSTA REGISTRACE VSTUPENKY UBYTOVÁNÍ prague@latinofest.cz PARTNEŘI

 

 

ROZVRH WORKSHOPŮ

2012 - PŘIPRAVUJEME

 

FOTOGALERIE

 

WORKSHOPY 2011

ČTVRTEK

Čas Sál 1 Sál 2
17:00-18:00   Rio Dance Show - Taiany
Samba
18:15-19:15   Jones Santos Santana
salsa Linea s prvky afro
19:30-20:30   Marcel Jurec
Rueda de Casino

PÁTEK

Čas Sál 1 Sál 2
11:00-12:00 Angelo Repilado & Jana Krausova
Kubánská salsazačátečníci
10:30-11:30
Klaudia Krajewska
Kubánské mambo pro začátečníky
11:00-12:00
12:15-13:15 OBĚD Luis Vazquez & Melissa Fernandez
Partnerwork pro mírně a středně pokročilé

13:30-14:30

OBĚD Emilito Herrera
Kubánská salsa pro mírně pokročilé
14:45-15:45 Klaudia Krajewska
Kubánské mambo pro začátečníky
Emilson Bernandez
Tango pro začátečníky a lehce pokročilé
16:00-17:00 Luis Vazquez & Melissa Fernandez
Partnerwork pro mírně a středně pokročilé
Radka Havrankova
Zumba
17:15-18:15 Sylvia Caderova
Reggaeton
Michal Sejkora
Bachata pro začátečníky

18:30-19:30

VEČEŘE Emilito Herrera
Rueda de Casino
19:45-20:45 Emilito Herrera
Salsa
pro pokročilé
Radka Havránková
Zumba
     

SOBOTA

Čas Sál 1 Sál 2
11:00-12:00 Vito Ranieri & Stefania Errede
Latin Jazz
10:30-11:30
Davide Rumberito
Reggaeton
11:00-12:00
12:15-13:15 OBĚD Luis Vazquez & Melissa Fernandez
Partnerwork s technikami otoček

13:30-14:30

OBĚD Vito Ranieri & Stefania Errede
Salsa LA styl
14:45-15:45 Super Mario
Salsa LA styl
Michal Sejkora
Bachata pro mírně pokročilé
16:00-17:00 Emilito Herrera
Rumba
Emilson Bernandez
Tango
17:15-18:15 Michal Sejkora
Bachata pro pokročilé
Super Mario
Salsa LA styl

18:30-19:30

VEČEŘE Davide Rumberito
Rumba
19:45-20:45 Vito Ranieri & Stefania Errede
Latin Jazz
Ludek & Pavla Luzni
Zouk
     

NEDĚLE

Čas Sál 1 Sál 2
11:00-12:00 Vito Ranieri & Stefania Errede
Salsa Linea
10:30-11:30
Jones Santos Santana
Cha cha cha shines
11:00-12:00
12:15-13:15 OBĚD Luis Vazquez
Mens styling

13:30-14:30

OBĚD Melissa Fernandez
Ladies styling
14:45-15:45 Michal Sejkora
Salsa Shine - footwork pro mírně pokročilé
Sylvia Caderova
Reggaeton
16:00-17:00 Ludek & Pavla Luzni
Zouk
Rio Dance Show - Taiany
Samba
17:15-18:15 Klaudia Krajewska
Kubánská cha cha cha pro začátečníky
Super Mario
Salsa LA styl

18:30-19:30

VEČEŘE Marian Grocky & Jana Zitkova
Salsa LA styl
19:45-20:45 Angelo Repilado & Jana Krausova
Kubánská salsa pro mírně pokročilé
Super Mario
Salsa LA styl
     

Změny vyhrazeny.

Oba sály jsou v klubu Palanca, Náměstí Republiky, 5. patro OD Kotva