ÚVOD PROGRAM UMĚLCI WORKSHOPY MÍSTA REGISTRACE VSTUPENKY UBYTOVÁNÍ prague@latinofest.cz PARTNEŘI

 

 

VYSTUPUJÍCÍ & INSTRUKTOŘI

2012 - PŘIPRAVUJEME

 

FOTOGALERIE

 

LINE UP 2011

Melissa Fernandez
(USA)

Melissa Fernandez začala chodit na lekce salsy v únoru 1999. Byla tak inspirovaná elánem a energií salsa komunity v Los Angeles, že se začala učit intenzivně. V srpnu 1999 se jako jedna ze 75 mezinárodních uchazečů zúčastnila konkurzu a zaujala taneční skupinu Salsa Brava Dance team. Melissy styl, smyslnost a vášeň na parketu ji nepochybně dostaly na pozici jedné z nejuznávanějších tanečnic salsy na světě. Je pozitivní a plná života, to se odráží na parketu i mimo něj.

Během tohoto festivalu oslaví svoje narozeniny!

Luis Vazquez
(USA)

Luis Vazquez, průkopník LA stylu salsy, začal tancovat v roce 1992 v kalifornském Los Angeles. Spoluzaložil Salsa Brava Productions, první salsovou taneční společnost v Los Angeles. Salsa Brava byla jedna z nejvíce uznávaných a nejznámějších tanečních společností na světě.

Luisův styl neustále inspiruje lidi k dosažení a překonání hranic jejich tanečních schopností. Jeho aura, osobnost a povaha plná života jsou nakažlivé.

Jeho tvořivost v hudbě, kostýmech, sestavách a výjimečných tanečních kreacích posunula představení na jinou úroveň, rovněž připravila půdu mnohým dalším tanečníkům včetně Melissy Fernandez.

Super Mario
(Indie, UK)
 

Mario se narodil v Indii, ale přestěhoval se do Anglie ještě jako náctiletý. V roce 1998 ho kamarád vzal do salsa klubu, kde učitel okamžitě spatřil jeho potenciál. Mario se začal rychle angažovat a dělal velké pokroky. Nyní, s bydlištěm pořád v Londýně, cestuje skoro každý víkend v roce učit. Mario se specializuje na cross body styl, tanec na 1 nebo 2 a zaměřuje se hlavně na pohyb a kombinace, se zvláštním důrazem na způsoby vedení.

Jeho přirozený talent pro tvorbu i provedení tolika nepředstavitelných pohybů ho dovedl až k pozvání učit na prvním kongresu, kterého se kdy zúčastnil. Jeho další zlom přišel nedlouho poté, když byl požádán vést workshopy na největším salsa kongresu na světě, v kanadském Torontu.

Mario se dopracoval až k titulu Muž milionu pohybů právě díky schopnost vytvořit jakýkoli počet různých kombinací, které vede profesionálně a přitom není těžké je následovat. Jeho taneční styl je hladký a rychlý, dodává tak své taneční partnerce prostor pro improvizaci.

Vito Ranieri
& Stefania Errede
(Itálie)
 

Vito Ranieri a Stefania Errede, také jen “Vito y Stefania” jsou italský taneční pár. Třída, elegance, perfektní technika, výraz těla, rychlost, půvab…to jsou vlastnosti které odlišují tyto tanečníky. Učí a vystupují ve více než 20 zemích světa, např. Španělsko, Německo, Itálie, Izrael, Korea, Indie, Čína, Francie, Řecko atd.

Vito a Stefania reprezentují italskou salsu po celém světě.
Dosáhli mnoha obdivuhodných a jedinečných úspěchů:
- jsou mistři Evropy roku 2009 v salse
- první vicemistři šampionátu Asia Open Salsa Championships 2011 v Hong Kongu
- první místo v Salsa Festival v Římě v letech 2007 a opět v 2008
- druhé místo ve World Salsa Meeting
- semifinalisté na světovém šampionátu salsy v Miami v roce 2009
- semifinalisté na prvním světovém poháru World Latin cup 2010 v kalifornském San Diegu

Vito y Stefania již několikrát vystupovali pro italskou i mezinárovní televizi a pro jejich styl je charakteristický dokonalý soulad latinskoamerického společenského tance a salsy NY stylu s čistotou a rychlostí.

Stefania je profesionální tanečnice latinskoamerických společenských tanců:
- první místo na mezinárodním šampionátu International Open Championship 2001
- první místo ve světové Superstar a Salsomaggiore Terme
- první místo z 90 v italském Latin Ballroom Championship

Vito je profesionální tanečník mnoha stylů jako Latin Jazz, Tango, Hip Hop a moderní jazz, latinskoamerické společenské tance. Jeho choreografii charakterizuje velká dynamika, silná muzikálnost a přesné nastudování rytmiky. Vito založil v roce 2007 “Latynword Academy” se sídlem v Noicattaro (Bari).

Vito y Stefania...italská špička ve světě!


Emilito Herrera
(Kuba, Německo)

Emilito Herrera nyní žije a pracuje v německém Augsburku. Získal reputaci jako zábavný, velmi energický tanečník a instruktor, který dokáže projevit enormní talent. Předvede jak dá celé své srdce a vášeň do snahy rozpohybovat lidi v latinskoamerických rytmech. Kromě kubánské salsy všeobecně se zaměřil na Ruedu de Casino. V roce 2007 se svojí skupinou vyhráli bavorské mistrovství v ruedě. Téhož roku vyhrál také světový kongres kubánské salsy v Mnichově a stal se také mistrem celého Německa v ruedě. Byl zapojen do různých projektů v Amsterdamu, Berlíně a Mnichově, čímž významně přispíval rozvoji kubánské salsy v Německu.

Davide Rumberito
(Itálie)

Narodil se v Římě 19. 6. 1995

Začal tancovat na škole Lazara Martina Diaze, když mu bylo 10, učil se rok.

Studoval a tancoval s Maykelem Fontsem.
V současnosti navštěvuje prestižní akademii "Centro Studi Musical" v Římě. Vystupuje v divadle Theater politeama v městě Prato, kde
studoval balet, modernu, jazz a moderní zpěv a herectví.
Vystupoval na nejlepších mezinárodních salsa kongresechpo celém světě, např. "Salsa World Festival" (Řím), "Salsitaly" (Rieti - Itálie), “Salsa Congress” (Bournemouth - UK), “Salsorro” (Španělsko), “Burgosalson” (Španělsko), “Hamburg Salsa Congress” (Německo), “Candela Salsa Festival” (Německo), “SalsaFestival” (Švýcarsko), “Japan Salsa Congress” (Japonsko), “New York Salsa Congress”, "Los Angeles salsa congress" (USA) a mnoho dalších.

Tancuje v nejlepších italských latino klubech a pro ty nejlepší latino kapely jako např. Los Van Van, Pupy, Bamboleo, Gilberto Santa Rosa, Mercadonegro, Maykel Blanco y su Salsa Major.
 

Roberta Piccolo
(Italy)

Začala studovat baleta moderní tanec ve svých pěti letech v Centru pro studia tanečních pohybů v Neapoli pod vedením Gabriella Statius, hlavních učitelů Elizabeth a Roberta Albano (balet), Sonia Di Gennaro (současný tanec), Ferdinand Arenella (moderní jazzový tanec s technikami Horton, Graham, Limon, Humphrey), hip-hop. V červnu 2002 získala diplom v jazzovém a moderním tanci, dostala stipendium za své úspěchy. V červnu 2003 dostala absolventský diplom. Od roku 2004 pokračuje v umělecké dráze na Regionálním centru tance pod vedením Mara Fusco Lyceum.  

Klaudia Krajewska
(Polsko)

Klaudia je zakladatelkou Salsa Stars, je profesionální tanečnicí a kvalifikovanou učitelkou tance. Tanci propadla, když jí bylo 6 let a stala se členkou nejlepší polské amatérské folklórní skupiny Harnam. Vysoká úroveň profesionality, kontakt s nejlepšími polskými choreografy a učiteli, vystoupení v Polsku i v zahraničí velmi ovlivnili její budoucí rozhodnutí. V letech 2001 a 2002 během pobytu v USA se seznámila se salsou LA stylu a swingem západního pobřeží (tanec státu Kalifornia). Během let 2004-06 sa zaměřila na kubánské styly, zvlášť na salsu a rumbu. Účastnila se workshopů ve Švýcarsku (Bern, Zurich) a tanečních hodin v Sydney. Pobyt na Kubě v letech 2006 a 2009 byl důležitým krokem v její profesionální kariéře. Zdokonalila svoje znalosti na nejlepšíj taneční škole v Havaně vedené Marisuri Garcia a naučila sa kubánský folklór od nejlepších učitelů ve skupině Conjuto Folklorico. V květnu 2003 ve spolupráci s domem kultury v Lodz byla prvním organizátorem salsa workshopů v Lodz. Během jejího občasného pobytu v Polsku v letech 2004-05 byla pozvaná, aby učila tanec na workshopech v domě kultury v Lodz a na kurzech pro nové učitele. Od roku 2006 učí kurzy tance v Lodz, kde založila vlastní taneční studio Salsa Stars, v němž spojuje vášeň, profesionalitu, lásku k hudbě a tanci.  

Emilson Bernardes
(Brazílie)

Pochází z brazilského Ria de Janeira, z pobřeží Copacabany, kde se v taneční akademii Alvare´s dance company učil, a později také vyučoval, nejen typické brazilské tance jako jsou karnevalová a párová Samba či Zouk, ale např. také Tango Argentino a Salsu. V roce 2006 přesídlil do Prahy, kde tančil a vyučoval v taneční skupině Brasil show.
Od října 2009 intenzivně spolupracuje s taneční skupinou TRADICIÓN a v červenci 2010 založil taneční skupinu CARIBIANA.
Pod jeho vedením se můžete zdokonalit například ve velmi populárním Zouku, Sambě, Salse nebo Argentinském Tangu.

Angelo Repilado
(Kuba)

Angelo je vnukem velikána kubánské hudby, Francisca Repilada, známějšího pod jménem Compay Segundo, který hity jako Chan Chan roztancoval doslova celý svět. Když se řekne Buena Vista Social Club, jméno, které každému znalci naskočí, je právě jméno Angelova dědečka.

Tento talentovaný Kubánec svým tanečním projevem, ve kterém se snoubí afroamerický cit pro rytmus a latinský temperament, okouzlil po příjezdu do Prahy (2001) celou pražskou taneční scénu. A není divu. Jeho ohromná muzikálnost a láska k tanci možná pramení i z faktu, že Angelo je potomkem velikána kubánské hudby, Francisca Repilada, známého pod jménem Compay Segundo, který dokázal svými hity jako Chan Chan roztančit celý svět od Havany až po Paříž. A tak pokud zavítáte na kurzy Angela Repilada, "ochutnáte" salsu, ale i ostatní latinskoamerické tance v jejich nezředěné autentické podobě a velmi pravděpodobně na Vás dýchne i srdce unášející a pulsující atmosféra filmu Buena Vista Social Club. Protože svět latinskoamerické hudby a tance zdaleka není pouze o salse, součástí Angelových kurzů jsou také rumba, quaquancó, son montuno, cha-cha-cha, mambo a afrokubánský folklór. Výuku těchto tanců ve své autentické podobě zřídka v ČR naleznete.

 

Jana Krausová
(CZ)

Jana začala se salsou v pražských salsa klubech. V roce 2004 poznala Angela Repilada a začala se učit salsu, kubánské tance a kulturu intenzivněji. Spolu s Angelem navštívila Kubu mnohokrát, kde kromě salsy chodila na hodiny kubánské rumby a folklóru. Od února 2005 učí salsu a kubánské tance společně s Angelem.

Michal Sejkora
(CZ)

Michal se věnuje salse a dalším latino rytmům od roku 1998, v červenci 2001 začal i tyto tance vyučovat. V únoru 2002 se stal vícemistrem Maďarska v salse, v anketě popularity Prague Latin Awards 2005 a 2006 získal titul Nejlepší škola SALSY a Nejoblíbenější DJ, v roce 2007 se se svou taneční skupinou stal Mistrem ČR v Casino Rueda a Latino show teams. S jeho partnerkou Katrin Žabenskou z K+K Labyrint Ostrava!!! získali v listopadu 2009 na Světovém Šampionátu 2. místo v Salsa Shines, 5. místo v Latino Show Teams, 6. místo v Merengue, finále v párové Salse. V lednu 2010 se účastnil jako aktivní člen tanečního klubu K+K Labyrint Ostrava!!! Světového Šampionátu SYNCHRO DANCE v italském Turíně, kde získali 1 x stříbro, 1 x bronz, 1 x 4. místo a 1 x 6. místo.  

Martina Anton
(CZ)

Pohybuji se ve světě tance a pohybu od r. 1997 a v současné době je mojí vášní , koníčkem i prací tanec – Salsa a další latinskoamerické rytmy. Od r. 2001 vedu taneční školu Salsa-Dance , kterou jsem založila, pořádám taneční kurzy a akce v Karlínském Spektru a na dalších místech v centru Prahy. V r. 2008 jsem otevřela relaxační & pohybové studio Mirate & Salsa-Dance na Praze 1, kde i vyučuji spolu se skvělým týmem lektorů . Spolupracuji také se sportovními organizacemi, kluby, učastnila jsem se reklamní kampaně Bacardi tour, Havana Club tour , Nivea tour, vyučuji a vedu workshopy na sportovních akcích např. 2009 a 2010 Wellnes Marathon v O2 Areně , Prague Salsa festival 2010, Letní škola tance – Hes , Wellnes Zumbathon 2010. Plánované akce v tomto roce Salsa festival , Wellnes Zumba party, Wellnes Marathon , Letní taneční soustředění a další akce. Organizuji pravidelné akce - Zumba party a Salsa workshopy , Letní taneční soustředění.  

Ema Brunclíková
(CZ)

Ema začala tančit v 15ti letech, byla členkou známých tanečních skupin jako je Tradición a Brasil Show. Ema vyzkoušela mnoho tanců, jako je salsa, argentinské tango, samba, bachata, merengue, pole dance, fire show, kabaretní tance, současný tanec, balet, ....nicméně její životní láskou se stal tanec Zouk. V současné době se věnuje organizaci tanečních kurzů, workshopů s mezinárodními hvězdami Zouku (Mafie Zouker, Adilio Porto, Leonardo a Layssa...) a také organizaci pravidelných Zouk party...

Jana Zitkova
(CZ)

Jana se pět let věnovala baletu, modernímu a jazzovému tanci a v poslendních 4 letech se intenzivně věněnuje afro-karibským tancům: salsa,mambo, bachata, zouk a kizomba. Patří mezi tři nejlepší tanečnice mamba v ČR.  

Marian Grocký
(CZ)

Mario je předním instruktorem lineové salsy v Čechách. Jeho styl charakterizuje precizní technika vedení a kreativní tancování s ohledem na mnohovrstevnatou strukturu salsy. Kloubí NY style s tradičními kořeny afrokubánského folklóru a moderními vlivy (moderna,jazz).

Zároveň je propagátorem, redaktorem a programátorem www.isalsa.cz, serveru zabývajícím se Latinsko-Americkou hudební a taneční kulturou a děním v Čechách.
 

Marcel Jurec
(CZ)

Učil jsem se u skvělých pražských tanečníků (Rubén Peguero, Martinka Anton, Mandy Valdés, Angelo Repilado, Monika Rebcová, Sofie a Carlos da Silva, Ivan Balogh). Mému vnímání a cítění salsy je bližší styl kubánský, ačkoliv smekám před všemi skvělými tanečníky. Přes dva roky společně s Petrou účinkujeme jako taneční duo TANZA. Sám se již čtvrtým rokem věnuji výuce a výchově nadějných talentů i beznadějných netalentů. A samozřejmě, jsem pravidelným návštěvníkem většiny pražských salsoték.  

Luděk Lužný
& Pavla Lužná
(CZ)

Jmenujeme se Luděk a Pavla Lužní a jsme taneční blázni. Přesněji řečeno dlouholetí tanečníci a lektoři všech možných i nemožných tanců. Oba jsme začali se soutěžními sportovními tanci a spoustu let se věnovali především standardním tancům až do úrovně mezinárodní třídy. Díky téměř každodennímu tvrdému tréningu a spolupráci s nejlepšími trenéry z ČR i ze zahraničí se nám po několik let dařilo patřit mezi české špičkové páry ve standardních tancích. Zhruba v roce 2003 nás uchvátily karibské tance, především salsa, které jsme se začali intenzivně věnovat nejprve jako tanečníci a později i jako lektoři. Později jsme propadli brazilskému tanci zouk, který se stal naší obrovskou vášní. Zúčastnili jsme se mnoha mezinárodních salsových i zoukových kongresů a naše zkušenosti a vědomosti se snažíme předávat dále a rozšiřovat tak komunitu nadšenců těchto tanců v Brně a České republice.

Jones Santos Santana
(Brazílie)

Jones pochází z brazilské oblasti Bahia. Do světa tance vstoupil již jako sedmiletý, kdy po boku svého otce vystupoval v mezinárodní taneční skupině OBA OBA. Od 13 let navštěvoval v Brazílii školu tance, kde se zdokonaloval ve svých oblíbených tanečních stylech: Afro Contemporary, Salsa, Samba a dalších. V 18 letech se mu naskytla příležitost pracovat v Evropě a po krátkém angažmá ve Španělsku a absolvování mnoha salsa kongresů po celé Evropě přesídlil do Prahy, kde od roku 2010 spolupracuje s taneční skupinou TRADICIÓN nejen jako tanečník, ale také jako vynikající a bezkonkurenční capoeirista, jehož kousky můžete shlédnout live např. v restauraci La Casa Argentina.  

Sylvia Čáderová
(Slovensko)

Narodila se v Bratislavě a tanci se věnuje od mala, kdy získala základy klasického a lidového tance. Salsu začala tancovat v roce 1991 na Slovensku v taneční skupině „Latino Flash“ Miguela Mendéze, kde tančila 7 let a později pokračovala v taneční skupině Tropical. V Salse a ostatních latinsko-americký stylech se zdokonalovala na tanečních festivalech a Workshopech, nebo návštěvami nejlepších tanečních klubů např.v Budapešti, Vídni a Římě. Po příchodu do Prahy v roce 2003 spolupracovala s taneční skupinou TRADICIÓN na přípravě nové choreografie a v roce 2004 se již stala její členkou. Od roku 2009 je manažerkou tanečních kurzů skupiny Tradición a zástupcem manažera.  

Radka Havránková-Dlouhá
(CZ)

Více jak 5 let jsem závodně tancovala. Poté přišla párová Salsa a kurzy latino mix pro ženy. Brzy na to jsem se dostala na svojí první hodinu Zumby. A bylo rozhodnuto.
Od té doby se snažím pořád vzdělávat různými semináři a kurzy dalších tanečních stylů, kterými se snažím prokládat své hodiny Zumby.
Co mně na Zumbě baví: Ochutnávku různých tanečních stylů, energie, dobrá parta.
Nejoblíbenější hudební styly: Reggaeton,Bachata a Samba
Na co se můžete těšit na mých hodinách: Skvělá parta, noví přátelé, sranda, dobrá muzika, párty...

Certifikované kurzy
Zumba Basic 1 – Daniela Česneková (certifikát)
Zumba Toning - Izabela Kin (certifikát)
Zumba Aqua - Jaramir Cremes (certifikát)
Bosu Core (certifikát - Face Czech Academy)
Aqua AE (certifikát - Face Czech Academy)
Kurz instruktora fitness (právě probíhá)  
 

CARIBIANA

 

TRADICIÓN

Taneční skupina TRADICIÓN je největším a nejdéle fungujícím souborem u nás, zaměřeným na tradiční a exotické latinskoamerické tance jako jsou např. Salsa (Kuba), nebo Samba (Brazílie). Soubor vznikl již v roce 2002, spojením skvělých tanečníků z latinské Ameriky a těch nejlepších z celé České republiky, což dokazuje nejen stálé angažmá v La Bodeguita del Medio a La Casa Argentina, ale především řada profesionálních akcí. Ve svém repertoáru má Tradición širokou nabídku choreografií, obohacených autentickými kostýmy přímo z kolébky karnevalu Ria de Janeira nebo z dílny nejslavnějšího světového kabaretu „Tropicana“ v Havaně.  

RIO DANCE SHOW

Taneční skupina se zrodila v červnu 2009 v Praze. Několik lidí z Brazílie tak chce rozšířit kulturu, tanec a divy Brazílie.
Specializuje se na latinskoamerické tance a členové mají bohaté zkušenosti jako učitelé a tvůrci choreografií.
Vystupovali již na mnoha velkých festivalech po Evropě a jižní Americe.
Rio Dance Show ukáže půvab, šarm a taneční kreace z Brazílie.

BOHEMIAN SALSA

Taneční škola Bohemian Salsa byla založena v roce 2004, je zaměřena na výuku nových tanečníků salsy a latino tanců. Výuka probíhá v malých skupinách a důraz je kladen zejména na vnímání hudby a tanec v páru. "Bohemian" v názvu neznamená jen česká, ale také bohémská, tedy živá a plná energie. V rámci projektu Bohemian Salsa se Honza, Alenka a další lektoři se věnují zejména výuce, také ale vystupují se svými choreografiemi a pořádají párty.

L-Divas

Taneční skupina L-Divas je plná temperamentních mladých lidí převážně ženského pohlaví, se širokým repertoárem tanečních stylů (showdance, latin dance, sexy choreografie se sexy tanečnicemi).
Mladé talenty z České republiky pod vedením slovenské trenérky a energie z tance pobaví a zpestří i Váš večer!
 

DEEJAYS

Boris Ivan Barreto
(Peru)

Boris Ivan pochází ze severního Peru a tančit Marineru se učil od malička. Je to tradice jeho rodiny. Zvítězil v mnoha národních soutěžích. Kromě Marinery tančí také Tondero, Huaylash, Selva... Vystudoval elektroinženýrství na ČVUT v Praze. Patří mezi přední latino DJs

Osama
(Jemen)

Osamino se narodil v Jemenu, vzdálené zemi plné hudby, tance a Slunce. Odmalička se aktivně věnoval tamním tancům a hudbě, které jsou u nich velmi populární a provázejí každodenní život. V Čechách Osamino vystudoval vysokou školu a před 6 lety se začal aktivně věnovat salse. Učil se od nejlepších salseros působících u nás a také u zahraničních lektorů jako Eduardo MX, Papa Rumba, Augustin Williams, Francisco Vazquez,Jazzy, Angelo Ortiz a moha dalších. Do kubánské salsy vkládá svůj styl a prvky tance také z moderního stylu "on 1".Díky své vysoké postavě je ideálním partnerem i pro vyšší tanečnice a je známý svým gentlemanským vedením v tanci, které je při salse tolik důležité. Osamino má dar vynikajícího smyslu pro rytmus, který je dán muzikálností jeho země a prostředím, ze kterého pochází. Svojí lásku k latinskoamerické muzice už pět let uplatňuje také jako jeden z nejoblíbenějších a nejlepších latinskoamerických DJs v Praze.

El Komandante
(Guatemala)

Dj El Komandante, Komandante nebo jednoduše Koman se narodil v Guatemale ve Střední Americe. Tuto část Střední Ameriky omývají dva světové oceány, jsou zde pláže, lidé jsou temperamentní a hudba pro ně znamená vše, není proto divu, že se s citem pro muziku už narodil. Na písčitých plážích slýchával rytmy karibiku jako salsa, merengue, bachata, tzv ballenatos, reggaeton, ale i hiphop a rap, dále interprety jako daddy yankee, don omar a další. Jeho kariéra hraní latinsko-americké hudby začala během studii v České republice, kde nejdříve hrál na studentských párty (spolužáci jej zásobovali muzikou ze všech koutů světa) a už o chvíli později v pražských latino klubech. Studia śpěšně zakončil na Technické univerzitě v Praze (ČVUT), to už se vypracoval na uznávaného Dj-e latino stylu, kromě něj však zvládne i mix RnB, house, či komerční hudby. DJ Komandante hraje ve všech latino klubech jako je Palanca (dříve Tropison), La rosa Negra, Rincón Latino. Latinské rytmy předvedl i na pódiích nejvyhlášenějších pražských diskoték jako je klub Óčko, Radost FX, Retro Music Hall, Sasazu, chapeau Rouge, Lávka, PM Bar, Občanská plovárna, Klub Kostel a mnoho dalších míst. Hrál nejen v Praze ale i třeba v Brně, Karlových Varech a Olomouci. Nesmíme ani zapomenout na Salsa Festival Detva-Slovensko 2008, Reggae Ethnic Session 2010 a Festival Urbano 2010 a 2011. Dj Komandante je považován za jednoho z nejlepších předních Djs Flow Latino v České republice.

DJ Mario
(CZ)

Dj Mario je specialista na oblast nejnovější salsa/mambo/timba tvorby a na raritní sběratelskou hudbu z období 60.-70. let (salsa dura). Uslyšíte strhující hudbu plnou rozmanitých nálad, dechberoucích sól a fascinujících hlasů.

Hrál na několika mezinárodních kongresech a klubech u nás i v zahraničí (Polsko, Slovensko, Kapverdy) i s několika světovými Djs jako El Chino, Mauri, Lubi, David La Clave ci Mafie Zouker.

Více na www.isalsa.cz

Ema Brunclíková
(CZ)

Ema začala tančit v 15ti letech, byla členkou známých tanečních skupin jako je Tradición a Brasil Show. Ema vyzkoušela mnoho tanců, jako je salsa, argentinské tango, samba, bachata, merengue, pole dance, fire show, kabaretní tance, současný tanec, balet, ....nicméně její životní láskou se stal tanec Zouk. V současné době se věnuje organizaci tanečních kurzů, workshopů s mezinárodními hvězdami Zouku (Mafie Zouker, Adilio Porto, Leonardo a Layssa...) a také organizaci pravidelných Zouk party...